Морилка для дерева, колір хакі (Aged Wheat)

Тонуюче прозоре масло для дерева, колір хакі (коричнево-болотний). Тонує поверхню, залишаючи видимою структуру дерева. Дуже економічне - 1 л на 25 кв.м!

Тонуюче масло Varathane Fast Dry - це досконала формула для додання кольору виробам з дерева. Морилка на основі соєвої олії надає колір дереву, залишаючи видною структуру дерева, і:


  • не вимагає обов'язкової попередньої обробки кондиціонером (грунтом) для дерева; 
  • сохне за одну годину; 
  • консистенція складу гарантує гладкий прошарок, відсутність розводів і плям; 
  • відмінно підійде для тонування меблів, підлог, сходів, дверей.

 

Чудовий зовнішній вигляд - наночастинки кольорових пігментів формують яскравий тон в один шар, і підкреслюють фактуру деревини.  Рекомендується для дерев'яної підлоги, сходів, меблів і дверей для житлового та промислового використання.


Покривати морилку лаком для додаткових захисних властивостей необов'язково, тільки якщо Ви бажаєте додати лакової плівки для отримання глянцю. При нанесенні морилки на підлоги в комерційних приміщеннях бажано додатково покрити морилку захисним маслом (наприклад 14396) або паркетним лаком (наприклад 130523). При фарбуванні підлог в житлових приміщеннях з неактивним трафіком, обов'язкової необхідності покривати захисним покриттям немає.


Покриття абсолютно ремонтоване, при повторному нанесенні плями не залишаються. За рахунок присутності в складі соєвої олії виходять насичені яскраво виражені кольори.

 

Для внутрішніх робіт.

 

Банка 0,946 л.

Витрата: 25 м2 повного укриття / 0,946 л в один шар.

 

Увага: при необхідності можливе замовлення пробника (50 мл)!


* Ваше имя
* Ваш e-mail
* Ваш комментарий

Похожие товары

Просмотренные товары

Получить скидку

Спасибо за Ваш выбор!

 
Важная информация![X]

Оформить купон на скидку

оформление купона на скидку бесплатно